Kastamonu Basketbol SK

You Tube Kanalımız Yayında

Kastamonu Basketbol Spor Kulübümüz tüzüğünde yer alan "BASKETBOLU GELİŞTİRİCİ VE YAYGINLAŞTIRICI YAYINLAR YAPAR" maddesi gereği çalışmalarını You Tube Kanalımızdan da kamuoyu ile paylaşacak.

Kulübümüzün çalışmaları sürekli olarak kanalımızdan yayınlanacak ve antrenörlerimiz ayrıca eğitici video çalışmalarını basketbol camiasına sunacak. 

Tanıtıcı kliplerin, eğitim videolarının ve belgesellerin yer aldığı Kastamonu Basketbol Spor Kulübü You Tube kanalımıza sizler de abone olarak yayınların devam etmesine ve en önemlisi ise çocuklarımıza destek olabilirsiniz.

KANALIMIZA ABONE OLMAK İÇİN : https://www.youtube.com/channel/UC-73lwl7ElSNoZ_nNejASTA

GÜNCEL HABERLER

U14 Erkek Takımımız İlimizi Bölge Şampiyonası’nda Temsil Edecek U16 Kız Takımımız Namağlup Şampiyon U16 Erkek Takımımız Namağlup Şampiyon U14 – U16 Erkekler Yerel Ligleri Başladı. Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ü Saygı ve Özlemle Anıyoruz... Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN.... Avukat Feza İhtiyar'ı Kaybetmenin Derin Üzüntüsünü Yaşıyoruz You Tube Kanalımız Yayında Tema Koleji’nden Sponsorluk Desteği