Kastamonu Basketbol SK

Yaz Okulu Kayıtlarımız Başlıyor

İlimizde basketbol branşında bir marka haline gelen Kastamonu Basketbol Spor Kulübü, hem alt yapısını güçlendirmek, hem de basketbolu daha geniş kitlelere ulaştırmak adına bu sene de Yaz Okulu çalışmalarına devam ediyor.

10 sezondur Kastamonu’da güvenle basketbol kültürünü çocuklarımıza aşılamayı ilke edinmiş ve ilimizde lisanslı sporcu sayısı açısından en fazla sporcuya sahip olan kulübümüz, tecrübeli teknik ekip kadrosu ile 15 Haziran’da ilk çalışmalara başlıyor.

7 – 14 yaş arası tüm çocuklarımızın kayıt olabileceği Basketbol Okulumuzun başvuruları hafta içi 16.00 – 18.00, hafta sonu ise 12.00 – 16.00 saatleri arasında Hüsnü Tandoğan Spor Salonu’nda veya ilgili başvuru telefon numaralarından yapılabilecek.

İlimizin altyapı bazında lokomotif kulübü olan Kastamonu Basketbol Spor Kulübümüzün altyapısında yer alarak bu büyük ailenin bir ferdi olmak isteyen tüm çocuklarımız, kayıt işlemleri tamamlandıktan sonra 3 ay süresince kulübümüz bünyesinde profesyonel basketbol eğitimi alacak.

Antrenörlerimizin her bir çocuğumuzla ayrı ayrı ilgilendiği çalışmalarda eğitimlerin verimli olabilmesi için sınırlı kontenjan uygulaması yapılacak.

Altyapımız basketbol okulumuzda eğitim gören her bir öğrencimiz yeterli seviyeye geldiğinde tüm sezon kulübümüz bünyesinde antrenmanlara katılabilecek ve Türkiye Basketbol Federasyonu’nca lisansları çıkartılarak altyapı takımlarımızda forma giyme şansına da sahip olacak.

GÜNCEL HABERLER

Top Sende İsimli İnstagram Canlı Yayınımız Büyük İlgi Gördü 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun Sporcularımız 23 Nisan’a Özel Mesajlar Yayınladı U14 Erkek Takımımız İlimizi Bölge Şampiyonası’nda Temsil Edecek U16 Kız Takımımız Namağlup Şampiyon U16 Erkek Takımımız Namağlup Şampiyon U14 – U16 Erkekler Yerel Ligleri Başladı. Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ü Saygı ve Özlemle Anıyoruz... Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN....