Kastamonu Basketbol SK

U14 Erkek Takımımız İlimizi Bölge Şampiyonası’nda Temsil Edecek

2019 – 2020 Sezonu Gün Medya Grup U14 Erkekler Basketbol Yerel Ligi tamamlandı.

Toplam 7 takımın yer aldığı lig karşılaşmaları 2 grup halinde gerçekleştirilirken, lige Çankırı’dan Çankırı Basketbol Akademi ve Çankırı Aile ve Sosyal Politikalar Spor Kulübü de katıldı.

Yapılan lig karşılaşmalarının ardından Tema Koleji sponsorluğunda mücadele eden A takımımız grubunu ikinci olarak tamamladı ve yarı finale yükseldi.

Yine Tema Koleji sponsorluğunda 2. Grupta yer alan B takımımız ise grubunu üçüncü olarak tamamlayarak gelişim ve tecrübe kazanımlarını sürdürdü.

Yarı finalde 2. Grup lideri Çankırı Basketbol Akademi ile eşleşen Kastamonu Basketbol Spor Kulübü U14 Erkek A takımımız bu mücadeleden 54 – 52’lik galibiyet ile ayrılarak finalde Yol Spor Kulübü A takımının rakibi oldu.

Final karşılaşmasını 68 – 46 kaybeden takımımız ligi ikinci olarak tamamladı ve 11 – 15 Şubat tarihlerinde Bolu’da düzenlenecek olan Bölge Şampiyonası’na katılmaya hak kazandı.

 

 

GÜNCEL HABERLER

Kulübümüz Olağan Genel Kurulu Yapıldı Olağan Genel Kurul 17 Eylül’de Bir Teşekkür De Teknik Ekibe! Kulübümüzden Ferhat Suha Köse’ye Teşekkür! KBSK Yaz Basketbol Okulu Çalışmaları Sona Erdi! 30 Ağustos Zafer Bayramımızın 99. Yılı Kutlu Olsun! Kulübümüzden Bir Organizasyona Daha Destek U14 Erkek Takımımız İlimizi Bölge Şampiyonası’nda Temsil Edecek U16 Kız Takımımız Namağlup Şampiyon U16 Erkek Takımımız Namağlup Şampiyon