Kastamonu Basketbol SK

U14 Erkek Takımımız Ankara Tevfik Fikretliler SK’yı Ağırladı

Kastamonu Basketbol Spor Kulübümüz U14 Erkek takımı Ankara B Ligi ekiplerinden Ankara Tevfik Fikretliler Spor Kulübü ile bir dostluk mücadelesi oynadı.

Yarı Yıl tatili nedeniyle bir hafta süresince ilimizde kamp yapan Ankara Tevfik Fikretliler Spor Kulübü ile Hüsnü Tandoğan Spor Salonu’nda karşılaşan takımımız seyir zevki yüksek mücadele sonunda sahadan 79 – 66 mağlup ayrıldı.

İlimizi Bölge Şampiyonası’nda temsil edecek olan takımımızın gelişim kaydettiği ve eksiklerinin gözlemlendiği karşılaşma sonrası Kulüp Başkanımız Nihat Saka tarafından, misafir takım ekip sorumlusu, ilimizin önde gelen antrenörlerinden Ahmet Bülbül’e hediye takdiminde bulunuldu.

Kastamonu Basketbol Spor Kulübü olarak Tevfik Fikretliler Spor Kulübü teknik ekip ve sporcularına basketbol ile dolu başarılı yıllar diliyoruz.

 

GÜNCEL HABERLER

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun Sporcularımız 23 Nisan’a Özel Mesajlar Yayınladı U14 Erkek Takımımız İlimizi Bölge Şampiyonası’nda Temsil Edecek U16 Kız Takımımız Namağlup Şampiyon U16 Erkek Takımımız Namağlup Şampiyon U14 – U16 Erkekler Yerel Ligleri Başladı. Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ü Saygı ve Özlemle Anıyoruz... Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN.... Avukat Feza İhtiyar'ı Kaybetmenin Derin Üzüntüsünü Yaşıyoruz