Kastamonu Basketbol SK

Tema Koleji’nden Sponsorluk Desteği

TEMA KOLEJİ KASTAMONU BASKETBOL SPOR KULÜBÜMÜZE SPONSOR OLDU

Vizyonu; öğrencilerini mutlu ve erdemli bireyler olarak yetiştiren ve toplum olma yolunda geliştiren, özgün ve seçkin bir eğitim kurumu bilim, spor ve sanat dallarına her zaman önem veren Tema Koleji, öğrencileri akademik başarısı ile birlikte spor alanında da destekliyor.

Ankara’da sahip olduğu 4 kampüs ile eğitim ve öğretim anlayışını başarı ile sürdüren ve ilimize de bu yıl aynı anlayışı yansıtacak olan Tema Koleji, Kastamonu Basketbol Spor Kulübümüze destek kararı alarak şehrimizde kalıcılığının ilk hamlesini gerçekleştirdi.

 Bu anlayışla ilimizin en fazla lisanslı basketbolcusuna sahip, 10 sezondur çalışmalarını yerel ve ulusal bazda kaliteli bir şekilde ve başarı ile sürdüren Kastamonu Basketbol Spor Kulübümüz ile Tema Koleji sponsorluk anlaşması imzaladı.

Anlaşma ile Tema Koleji, 2019-2020 sezonu faaliyet programında yer alan ve Kastamonu Basketbol Spor Kulübümüzün toplam 12 takımdan oluşan alt yapı takımlarının ana sponsoru oldu.

KBSK U16 TAKIMIMIZ TEMA BÜNYESİNDE

Tema Koleji ile Kastamonu Basketbol Spor Kulübümüz arasında imzalanan sponsorluk anlaşmasının yanı sıra bir destek de kulübümüzün U16 Erkek A Takımı sporcuları için gerçekleştirildi.

KBSK U16 A Takım sporcularımızın büyük bir kısmı tam burslu olarak Tema Koleji bünyesine katıldı.

Öğrencilerin sporda sağladığı başarıyı akademik başarıyla da pekiştirmelerini hedefleyen Tema Koleji, kulüp sporcularımıza sağladığı spor başarı bursu ile 4 yıl boyunca U16 sporcularımıza eğitim desteği verecek.

KBSK U16 sporcularımız yapacakları kulüp faaliyetlerinin yanı sıra Okul Spor Faaliyetlerinde de Tema Koleji takımının formasını terletecek.

Sporcularımız, Tema Koleji’nin alanında uzman deneyimli eğitim kadrosu ile üniversite sınavına hazırlanırken aynı zamanda ilgilendikleri spor ya da sanat dallarından uzaklaşmalarına gerek kalmadan lise eğitimini başarılı bir şekilde tamamladıklarını gösterme fırsatı bulacak.

 

 

 

 

GÜNCEL HABERLER

Top Sende İsimli İnstagram Canlı Yayınımız Büyük İlgi Gördü 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun Sporcularımız 23 Nisan’a Özel Mesajlar Yayınladı U14 Erkek Takımımız İlimizi Bölge Şampiyonası’nda Temsil Edecek U16 Kız Takımımız Namağlup Şampiyon U16 Erkek Takımımız Namağlup Şampiyon U14 – U16 Erkekler Yerel Ligleri Başladı. Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ü Saygı ve Özlemle Anıyoruz... Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN....