Kastamonu Basketbol SK

Sporcularımız 23 Nisan’a Özel Mesajlar Yayınladı

Kastamonu Basketbol Spor Kulübü kız ve erkek sporcularımız bu yıl 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve Türkiye Büyük Millet Meclisimizin 100. Yıl Açılışına özel mesajlar yayınladı.

1’er dakikalık 3 video şeklinde hazırlanan videolarımız kulübümüzün facebook ve instagram sayfalarının yanı sıra YouTube kanalımızda da yayınlanırken, ülkemizin bu günlerde Koronavirüs (COVID19) nedeniyle tedbir amaçlı evlerinde kaldığı bu süreçte bile çocuklarımızın heyecanları yüzlerinden okundu.

Sporcularımızın 23 Nisan’a özel hazırladığı videolarımıza aşağıda yer alan linklerden ulaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=4fBib-_uAhU

https://www.youtube.com/watch?v=EunhH6zDuLc

https://www.youtube.com/watch?v=xBzmklE824w

 

GÜNCEL HABERLER

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZIN 98. YILDÖNÜMÜ KUTLU OLSUN Serkan Erden'i Kaybetmenin Üzüntüsünü Yaşıyoruz Top Sende İsimli İnstagram Canlı Yayınımız Büyük İlgi Gördü 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun Sporcularımız 23 Nisan’a Özel Mesajlar Yayınladı U14 Erkek Takımımız İlimizi Bölge Şampiyonası’nda Temsil Edecek U16 Kız Takımımız Namağlup Şampiyon U16 Erkek Takımımız Namağlup Şampiyon U14 – U16 Erkekler Yerel Ligleri Başladı. Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ü Saygı ve Özlemle Anıyoruz...