Kastamonu Basketbol SK

ŞIMART TEKSTİL’den Kulübümüze Malzeme Desteği

İlimizin elit kuruluşlarından Şımart Tekstil – Mızıkçı Tekstik ve İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Kastamonu Basketbol Spor Kulübümüze malzeme desteğinde bulundu.

Kastamonu Basketbol Spor Kulübü Başkanımız Nihat Saka, Kulüp Yönetim Kurulu Üyemiz Abdullah Aytekin ile birlikte, Şımart Tekstil kuruluşu sahibi Mehmet Şahin’e teşekkür ederek, plaket takdim etti.

Kastamonu Basketbol Spor Kulübü olarak Şımart Tekstil kuruluşu sahibi Mehmet Şahin beyefendi ve kurumuna bu önemli desteklerinden ötürü teşekkürlerimizi sunuyor, işlerinde kolaylıklar diliyoruz.

GÜNCEL HABERLER

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun Sporcularımız 23 Nisan’a Özel Mesajlar Yayınladı U14 Erkek Takımımız İlimizi Bölge Şampiyonası’nda Temsil Edecek U16 Kız Takımımız Namağlup Şampiyon U16 Erkek Takımımız Namağlup Şampiyon U14 – U16 Erkekler Yerel Ligleri Başladı. Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ü Saygı ve Özlemle Anıyoruz... Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN.... Avukat Feza İhtiyar'ı Kaybetmenin Derin Üzüntüsünü Yaşıyoruz