Kastamonu Basketbol SK

Kulübümüzden Mülkiye Başmüfettişi Yener Yüksel’e Ziyaret

Kastamonu Basketbol Spor Kulübümüz, Mülkiye Başmüfettişi Yener Yüksel’i Ankara’da bulunan makamında ziyaret etti.

Kulüp Başkanımız Nihat Saka, Baş Antrenörümüz Cem Oran, Kulübümüz Dış İlişkiler Sorumlusu ve İlimiz Jijutsu Antrenörü Yasin Büyükoral’ın yer aldığı ziyarette, Mülkiye Başmüfettişi Yener Yüksel’e kulüp faaliyetleri ve projeleri hakkında bilgi verildi.

Sporun içerisinden gelen, aynı zamanda 3. Kademe Judo Antrenörü, Judo Hakemi ve 4. Dan Siyah Kuşak Judo Sporcusu olan Mülkiye Başmüfettişi Yüksel, şimdiye kadar nasılsa, şimdiden sonra da spora emek veren herkesin destekçisi olacaklarını ve Kastamonu Basketbol Spor Kulübümüzün yürütmüş olduğu tüm çalışmaları takdir ile karşıladıklarını belirtti.

GÜNCEL HABERLER

İş Adamı ve GMG Onursal Başkanı Cengiz Aygün’den Kulübümüze Ziyaret Kulübümüzden Mülkiye Başmüfettişi Yener Yüksel’e Ziyaret Saygı ve Özlemle Kulübümüzden Cumhuriyet Bayramı Törenlerine Katılım Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun! Basketbol Okulu Kayıtlarımız Devam Ediyor 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZIN 98. YILDÖNÜMÜ KUTLU OLSUN Serkan Erden'i Kaybetmenin Üzüntüsünü Yaşıyoruz Top Sende İsimli İnstagram Canlı Yayınımız Büyük İlgi Gördü 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun