Kastamonu Basketbol SK

Kulübümüzden Kastamonu Kalkınma Vakfı’na Teşekkür

Kastamonu Basketbol Spor Kulübümüzün ilimiz basketbolu adına yapmış olduğu tüm çalışmaları maddi ve manevi olarak her zaman destekleyen Kastamonu Kalkınma Vakfı’nı Kulüp Başkanımız Nihat Saka ziyaret etti.

Ziyarette, Kulüp Başkanımız Saka;

“Kastamonu Kalkınma Vakfı Başkanı Sayın Valimiz Yaşar Karadeniz başta olmak üzere, Yönetim Kurulu Üyelerine, Genel Müdür İlknur Ayhan’a kulübümüze ve basketbol eğitimi alan çocuklarımıza her yıl olduğu gibi bu yıl da vermiş oldukları destek için teşekkür ediyor, tüm çalışmalarında ise kolaylıklar diliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Ziyaret sonunda Kastamonu Basketbol Spor Kulübü Başkanımız Nihat Saka tarafından, Kastamonu Kalkınma Vakfı Genel Müdürü İlknur Ayhan’a teşekkür plaketi takdim edildi.

 

GÜNCEL HABERLER

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun Sporcularımız 23 Nisan’a Özel Mesajlar Yayınladı U14 Erkek Takımımız İlimizi Bölge Şampiyonası’nda Temsil Edecek U16 Kız Takımımız Namağlup Şampiyon U16 Erkek Takımımız Namağlup Şampiyon U14 – U16 Erkekler Yerel Ligleri Başladı. Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ü Saygı ve Özlemle Anıyoruz... Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN.... Avukat Feza İhtiyar'ı Kaybetmenin Derin Üzüntüsünü Yaşıyoruz