Kastamonu Basketbol SK

Kulübümüzden Bir Organizasyona Daha Destek

Yapmış olduğu çalışmalar ve ilimizde gerçekleşen organizasyonlara vermiş olduğu desteklerle sorumluluk anlayışı sergileyen ve bu geleneği ile ön plana çıkan Kastamonu Basketbol Spor Kulübümüz, sporcuları ile ilimizde düzenlenen 15 Temmuz Sancak Koşusu’na katıldı.

Toplam 25 sporcunun yer aldığı Sancak Koşusu’na U18 Erkek Takımımızdan 8, U18 ve U16 Kız Takımımızdan ise 10 sporcu olmak üzere toplam 18 sporcumuz katıldı.

Altyapısı ile ilimizde ve bölgemizde marka haline gelen Kastamonu Basketbol Spor Kulübümüzün sporcuları Ay Yıldızlı Sancağımızı Budamış Mevkii – Cumhuriyet Meydanı arası 2 bin 500 metrelik bir mesafede taşıdı.

Cumhuriyet Meydanı’nda Kastamonu Valimiz Avni Çakır’a sancağımızı teslim eden sporcularımız katılım belgesi ile ödüllendirilerek tebrik edildi.

 

 

GÜNCEL HABERLER

U14 Erkek Takımımız Şampiyon 10 Kasım Haftasında Rozet Geleneğimiz Devam Etti Cumhuriyetimizin 98. Yılı Kutlu Olsun Kulübümüz Olağan Genel Kurulu Yapıldı Olağan Genel Kurul 17 Eylül’de Bir Teşekkür De Teknik Ekibe! Kulübümüzden Ferhat Suha Köse’ye Teşekkür! KBSK Yaz Basketbol Okulu Çalışmaları Sona Erdi! 30 Ağustos Zafer Bayramımızın 99. Yılı Kutlu Olsun! Kulübümüzden Bir Organizasyona Daha Destek