Kastamonu Basketbol SK

Kulübümüz Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Kastamonu Basketbol Spor Kulübü Olağan Genel Kurulu yapıldı.

17 Eylül Cuma günü gerçekleştirilen genel kurul Kastamonu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Amatör Evi’nde düzenlendi.

Kastamonu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü, Basketbol Antrenörü, Hakem ve Basketbol Gözlemcisi Adem Keloğlu da Olağan Genel Kurumuza eşlik etti.

Kulüp Yönetim Kurulu ve üyelerimizin hazır bulunduğu genel kurulda haziruna mali tablolalar sunulurken, geçmiş üç ve gelecek üç yıl için faaliyet raporları okundu.

Divan Kurulu tarafından raporların sunumunun ardından dernek organlarının seçimine gidildi.

Yapılan seçimin ardından Yönetim Kurulu asil üyeliklerine Nihat Saka, Abdullah Aytekin, Bengü Demir Araç, Musa Sarsıkoğlu ve Feyyaz Pattabanoğlu seçildi.

Seçimin sona ermesi ile birlikte Yönetim Kurulumuzun ilk toplantısında Nihat Saka tekrar Kulüp Başkanlığına seçilirken, Mali Müşavir Abdullah Aytekin Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığına, Merkez Ortaokulu öğretmenlerinden Bengü Demir Araç Genel Sekreterliğe, İş İnsanı Musa Sarsıkoğlu Saymanlığa ve İş İnsanı Feyyaz Pattabanoğlu ise Yönetim Kurulu Üyeliğine seçildi.

 

 

 

GÜNCEL HABERLER

U14 Erkek Takımımız Şampiyon 10 Kasım Haftasında Rozet Geleneğimiz Devam Etti Cumhuriyetimizin 98. Yılı Kutlu Olsun Kulübümüz Olağan Genel Kurulu Yapıldı Olağan Genel Kurul 17 Eylül’de Bir Teşekkür De Teknik Ekibe! Kulübümüzden Ferhat Suha Köse’ye Teşekkür! KBSK Yaz Basketbol Okulu Çalışmaları Sona Erdi! 30 Ağustos Zafer Bayramımızın 99. Yılı Kutlu Olsun! Kulübümüzden Bir Organizasyona Daha Destek