Kastamonu Basketbol SK

İş Adamı ve GMG Onursal Başkanı Cengiz Aygün’den Kulübümüze Ziyaret

Kastamonulu İş Adamı ve Gün Medya Grup Onursal Başkanı Cengiz Aygün, Kastamonu Basketbol Spor Kulübümüzü ziyaret etti.

İlimizde tabandan başlamak üzere sporun her daim destekçisi olan, ilimiz sporunun her branşta gelişmesine büyük katkılar sağlayan Cengiz Aygün, U16 Erkek Takımı sporcularımızla bir araya geldi.

Kulüp Başkanımız Nihat Saka’dan kulüp faaliyet ve projeleri hakkında bilgi alan Cengiz Aygün, basketbolu sevdiğini ve yakından takip ettiğini dile getirdi.

Sporcularımızın antrenmanlarını da yerinde takip eden İş Adamı ve Gün Medya Grup Onursal Başkanı Cengiz Aygün, sporcu ve teknik ekibimize çalışmalarında başarılar diledi.

GÜNCEL HABERLER

İş Adamı ve GMG Onursal Başkanı Cengiz Aygün’den Kulübümüze Ziyaret Kulübümüzden Mülkiye Başmüfettişi Yener Yüksel’e Ziyaret Saygı ve Özlemle Kulübümüzden Cumhuriyet Bayramı Törenlerine Katılım Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun! Basketbol Okulu Kayıtlarımız Devam Ediyor 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZIN 98. YILDÖNÜMÜ KUTLU OLSUN Serkan Erden'i Kaybetmenin Üzüntüsünü Yaşıyoruz Top Sende İsimli İnstagram Canlı Yayınımız Büyük İlgi Gördü 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun