Kastamonu Basketbol SK

Basketbol Okulu Kayıtlarımız Devam Ediyor

Kastamonu Basketbol Spor Kulübü altyapı ve basketbol okulu çalışmaları başladı.
4 aydır devam eden çalışmalar doğrultusunda mevcut altyapısını daha da kuvvetlendirmek isteyen kulübümüz, sınırlı sayıda yeni kayıtlar kabul edecek.
İlimizin basketbol branşında ulusal markası olan ve en fazla lisanslı basketbolcusuna sahip kulübümüzün kayıtları bu yıl pandemi nedeniyle sınırlı tutuluyor.
Aytaç Eruz Anadolu Lisesi Spor Salonu’nda yürütülen çalışmalar az sayıda sporcu ile gerçekleştiriliyor.
Hijyen kurallarının uygulanmasının ön planda yer aldığı altyapı çalışmalarında sporcularımız grup sayısı kuralları çerçevesinde yoğun tempo altında antrenmanlarını sürdüyor.
Sizler de bu büyük ailenin bir parçası olmak isterseniz teknik ekibimize ait telefon numaralarını arayabilir, konu hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.
Nihat SAKA / Baş Antrenör – 0505 295 52 37
Cem ORAN / Baş Antrenör – 0532 623 34 31
Fatih BAŞÖREN / Antrenör – 0546 591 19 16
 
 

GÜNCEL HABERLER

İş Adamı ve GMG Onursal Başkanı Cengiz Aygün’den Kulübümüze Ziyaret Kulübümüzden Mülkiye Başmüfettişi Yener Yüksel’e Ziyaret Saygı ve Özlemle Kulübümüzden Cumhuriyet Bayramı Törenlerine Katılım Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun! Basketbol Okulu Kayıtlarımız Devam Ediyor 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZIN 98. YILDÖNÜMÜ KUTLU OLSUN Serkan Erden'i Kaybetmenin Üzüntüsünü Yaşıyoruz Top Sende İsimli İnstagram Canlı Yayınımız Büyük İlgi Gördü 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun